Sallanan sandalye modelleri ve fiyatları

Sallanan sandalye modelleri rahatına düşkün, huzuru seven insanların tercih ettiği mobilya modelleri arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır varolan ve kullanılan bu mobilyaların üretim malzemeleri olarak çeşitlilik göstermektedir. Günümüzde ise sallanan sandalye modelleri yerlerini modern görünümlü tasarımlara bırakmaya başlamıştır.

Modern görünümlü sallanan sandalyelere örnekler verelim :

comfortable rocking chair design zfrgm Sallanan sandalye modelleri ve fiyatları

Sallanan sandalye fiyatları değişkendir. Özelliklerine ve kullanılan malzemelere göre sallanan sandalye fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.

fotel03 Sallanan sandalye modelleri ve fiyatları
sallanan sandalye 3 Sallanan sandalye modelleri ve fiyatları
 Sallanan sandalye modelleri ve fiyatları

Ferforje sallanan sandalye modelleri :

Ferforje, önceleri demirin dövülüp şekil erilmesi ile yapılan demirlerdi. Günümüzde ise modern makinalar demirden standart olarak önceden belirlenen motifler yapabilmektedir. Daha çok eski zamanları hatırlatan ferforjelerin kullanım alanlarından biride sallanan sandalye yapımı olarak gösterilebilir. Ustaca birleştirilmiş motifli demirlerle şık ferforje sallanan sandalyeler elde edilmektedir. Şık, estetik ve ağır görünümleri ferforje sallanan sandalyelere farklı bir hava vermektedir.

fatih ferforje sallanan sandalye tasar%C4%B1m%C4%B1 Sallanan sandalye modelleri ve fiyatları
ferforje sallanan sandalye modeli 550x531 Sallanan sandalye modelleri ve fiyatları

Bambu sallanan sandalye modelleri :

Bambu ağacı sallanan sandalyelerde en çok tercih edilen malzemelerden biridir. Sağlıklı olması nedeniylede bambu ağacı kullanımını çoğu mobilya modellerinde görebilirsiniz. Bambu sandalye modelleri genel olarak hoş vde dekoratif bir görünüme sahiptirler. Düzenli yapacağınız bakım ile bu mobilyaları uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz. Bambu sallanan sandalye fiyatları diğer malzemelerle yapılan sandalyelerden daha fazladır. Bunun nedeni ise bambunun uzun süren yetiştirme zamanı olarak gösterilebilir.

kahverengi bambu sallanan sandalye modeli Sallanan sandalye modelleri ve fiyatları
%C5%9F%C4%B1k bambu sallanan sandalye tasar%C4%B1m%C4%B1 550x414 Sallanan sandalye modelleri ve fiyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>